„Modelowanie sylwetki metodą Delaviera” Frederic Delavier, Michael Gundill

Nadchodzi czas noworocznych postanowień. Bardzo często zakładamy sobie, że w nowym roku będziemy bardziej dbali o zdrowie, więcej się ruszali, a może nawet regularnie ćwiczyli.

Książka, którą chce Wam dzisiaj przedstawić może bardzo Wam to ułatwić. Skupia się ona na zagadnieniach związanych z treningiem siłowym. Panowie Delavier i Gundill w przystępny i atrakcyjny wizualnie sposób przedstawiają nam możliwości wszechstronnego rozwoju sylwetki w domowych pieleszach. Autorzy w pierwszych rozdziałach, bardzo zrozumiałym językiem, wprowadzają czytelnika w świat workout’u. Prezentują różnice pomiędzy treningiem wytrzymałościowym, siłowym a skierowanym na uzyskanie masy mięśniowej.

Z książki dowiemy się także w jaki  sposób do treningu wykorzystać meble i sprzęty, które każdy z nas posiada w mieszkaniu.  Bardzo ciekawą częścią publikacji są wskazówki na temat intensyfikacji wysiłku fizycznego i jego planowania.

Dla Pań mam miłą niespodziankę, znajdziecie tu całkiem sporo informacji na temat modelowania kobiecej sylwetki.

Część główna poświęcona jest ćwiczeniom, podzielonym na konkretne grupy mięśniowe. Dostajemy sporo informacji na temat poprawnej techniki, masę praktycznych wskazówek oraz bardzo ładne i czytelne ilustracje.

Na deser autorzy grupują ćwiczenia w przykładowe zestawy, które z powodzeniem możemy dopasować do stopnia zaawansowania naszej muskulatury oraz ilości czasu, który możemy poświęcić na trening.

Jeśli chcecie zacząć modelować swoją sylwetkę, a nie macie czasu ani ochoty na wycieczki na siłownie, sięgnijcie po pozycję wydawnictwa PZWL, na pewno się nie zawiedziecie.

Zdecydowanie polecam!

mgr Tomasz Białek

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: